| ghita2012 a întrebat:

Poti sa faci sex imbracat in haine? daca nu vo rog frumos lamuriti

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

O laşi cu ştrampii pe ea, să ai impreşia că este virgină!
Sărbători fericite!

| mixxjim a răspuns:

Tinand cont ca esti la rubrica de "Cariera", intrebi daca poti face sex la servici, pe fuga, fara sa te dezbraci? laughing Evident ca poti, orice se poate daca vrei.

| MaTrIx8378 a răspuns:

E intrebare ciudata, mai bine te dezbraci si tu si ea si gata, sa va simtiti bine, sa fiti in al-9-lea cer.

| LarisaOana a răspuns:

Eu zic sa mai inveti putin si apoi sa te aventurezi in "chestii" pe care nu le prea cunosti. No offence!

| ApathyWoman a răspuns:

Daca sunt gaurite in locuri strategice, da laughing)