| CarmenNastase a întrebat:

Prietena mea este in clasa 12 si nu stie la ce facultate sa dea. Va rog sa o ajutati.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Facultatea o alegi in functie de dorintele si calitatile tale, nu in functie de sfaturile altora.

2 răspunsuri:
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Atat de batuta-n cap este, ca nu stie nici macar ce vrea sa faca din viata ei? Doamne...

| CarmenNastase explică:

Hei! Astăzi este a 12a zi când menstruaţia îmi întârzie. Ţin să menţionez că am o infecție urinară. Aceasta poate fi cauza întârzierii menstruaţiei. Mulţumesc anticipat?