| anonim_4396 a întrebat:

Prieteni, îmi sugerați și mie o platformă cu locuri de muncă din Republica Moldova?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Youknowbetter a răspuns:

Pe https://www.delucru.md/ sunt toate anunțurile de angajare din Republica Moldova. Sunt joburi din toate sferele și îți poți căuta de lucru după filtre. Poți intra chiar acum, să îți încarci cv-ul și să aplici cu încredere la joburi!

| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca nu te mai intereseaza locurile de munca... daca ai fugit si ti-ai trecut intrebarea sub anonim

| Werrich a răspuns:

Sa iti fie rușine, mi-ai dat evaluări aiurea la comentariu!