| Emanuel_Irimia_1996 a întrebat:

Profu' de pclp mi-a spus sa-i fac niste programe in matlab... inca nu pot intelege ce inseamna asta mai exact, in special as vrea sa stiu cum sa salvezi ceva lucrat in matlab?

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Cineva face facultate tehnica si vrea sa iasa inginer. Este Youtube-ul plin de tutoriale. Si faci in linie de cod sau in simulink? Poti sa le salvezi save as. se salveaza cu extenzia.m scriptul matlab si simulinkul. sldd. Presupun ca te-a pus sa faci si un GUI, ies asa faine si alea... Frumoasa facultatea.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa mor de va inteleg pe astia care sunteti la o facultate cu profil tehnic care mai tinde si spre IT si sunteti incapabili de un simplu search pe google

https://de.mathworks.com/......files.html