| chocolate27 a întrebat:

PT FETE:Ce cursuri ati alege sa urmati dintre:frizer, coafor, manichiurist, pedichiurist si de ce?

Răspuns Câştigător
| ary a răspuns:

In primul rand orice curs, daca il poti face, este bine venit. Poti castiga ceva banuti lucrand particular. M-am intors din Germania acum cateva zile, acolo era 20 euro o pedichiura sau o manichiura, 20-25 euro un vopsit la par in functie de lungime.Am cunoscut persoane care nici nu-si taiau unghiile fara manichiurista. Asa ca, daca iti place acest domeniu iti recomand sa faci cursurile.

4 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Niciunu, nu sunt de mine

| Beibii a răspuns:

Coafor. Pentru ca este simplu si in acelasi timp dificil. imi place sa aranjez la par, sa vopsesc, sa intind, sa ondulez, si diferite modele de coafuri. se castiga bine, si, de ce nu?!batting eyelashes

fundita? love struck
fundita/

| Ana a răspuns:

Manichiurista pentru ca la manichiura ma pricep, am facut unghiile multor fete si au fost foarte multumite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt deja manichiurista e o meserie care ma relaxeaza si imi ofera o stare foarte buna