| IonutValeriu a întrebat:

Pusul genelor este destul de banos, dar ca baiat nu prea am vazut sa se practice. M-ar tenta sa fac asta, ai numai femei la programari + nu e munca fizica grea, banii sunt ok, dar repet, nu stiu baieti care fac asta. Baietii ar putea sa faca cursuri de genul? Cum ar parea in ochii lumii un baiat care pune gene?

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Baietii cu aspect si comportament gay au succes pe meseria asta.

| FreddieM a răspuns:

Asta e problema ta? Cine ti-a contaminant mentalitatea cu asemenea idiotenii?
Daca iubesti precizia si ai multa rabdare, mergi inainte si fa ce-ti doresti. In Italia, coaforii sunt predominant barbati, si sunt foarte buni. Si nu-si fac asemenea probleme.
Cheers

| elennax a răspuns:

Eu stiu un baiat care pune unghii.

E adevarat ca nu sunt multi baieti in domeniile astea, dar conteaza sa faci ce-ti place si la ce ai talent. Pentru fetele care vin la tine la gene nu o sa conteze ca esti baiat, o sa conteze sa faci munca de calitate, deci daca iti doresti sa faci asta nu te sfii