| dianaursu11 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti daca in data de 12 decembrie 2012 se face scoala? Va rog frumos ajutati-ma cat mai repede! astept mesajele voastre! multumesc!

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Se suspendă cursurile în judeţele care sunt afectate de ninsoare şi viscol, urmăreşte ştirile şi vezi dacă faci parte din cei fericiţi.

| Neo12 a răspuns:

Da se face, dar daca a nins foarte mult drumurile sunt blocate si nu pot ajunge profesorii la scoala deci daca sunteti in situatia asta maine nu va duceti.

| alexs99 a răspuns:

Da,se face, dar in unele judete sunt inchise scolile.