| DaimlerAG a întrebat:

[Re-post] Salutare TPU! Stiti vreo companie in Cluj care angajeaza programatori C++ fara experienta? Sunt student in anul 2 la UTCN Automatica Si Calculatoare si doresc sa imi dezvolt o cariera in programare C++, dar am 0 experienta profesionala.

Răspuns Câştigător
| EDMProducerPPG a răspuns:

Ah, pacat! Cred ca stiam cateva companii dar pana acum am mai uitat.

Incearca sa cauti la Google : "Stackoverflow Jobs" fara ghilimele. Poate iti gasesti ceva sa lucrezi de acasa.

P.S. : Trebuie sa stii bine englezawinking

Cheers ¯\_(ツ)_/¯