| Gass93sv a întrebat:

Sa ajuns ca la UMF Iasi 143 de "viitori studenti" admisi fara EXAMEN pentru suma de 5 000 de euro pe an vor fi in acelasi sistem cu altii care se zbat sa ramana la fara taxa sau la taxa de 9 000 ron 2300 euro modificata de la 6 000 ron la 9 000 so fi scumpit gazu la porcaria aia de flacara de neam prost din fata UMF-ului ingheata iarna batranii cu pensii NESIMTITE de 500 de ron intr-un oras asa spun studentesc cu preturi exagerate! si va intreb eu chiar asa mare e foamea de vrea UMF sa stranga 715 000 euro pe an de la negri, albi, maronii si alte natii, unde-s banii astea ca in echipamente nu se vad, deci chiar asa mare e foamea?

2 răspunsuri:
| gaby5995 a răspuns:

E vreo facultate, in Romania, la care poti intra fara spaga?

Răspuns utilizator avertizat