| LauncherS a întrebat:

Sa zicem ca am intrat in parteneriat cu youtube...banii aia pe care ii castigi tii da pe luna? Adica nu te plateste o singura data pe 100 000 de vizualizari de exemplu, iti da in fiecare luna pentru vizualizarile alea?

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Si ce ai mai vrea tu? Sa zicem ca ai facut 100 000 de vizualizari, intr-o luna si ai primit banii, in luna urmatoare daca mai faci vizualizari, primesti alti bani, doar pentru vizualizarile facute peste prima suta de mii.

1 răspuns:
| dyya888 a răspuns:

Te plateste in funtie de cate vizualizari faci in luna respectiva.