| andreidin a întrebat:

Sa zicem ca intru la agenti de politie iar apoi in timpul acela invat sa dau la Academie. Credeti ca exista vreun avantaj sa dau la Cluj? am auzit ca este mai putin strict, adica cine stie poate faci mai rar sectoare, plantoane, avand in vedere ca e si scoala mai mica.Voi ce ziceti?

1 răspuns:
| Dm_Paul_1996 a răspuns:

Strictete este peste tot, zic eu, fa alegerea pe propria raspundere, intereseaza-te bine si apoi faci alegerea, nu te lua dupa decizia altuia. asa te devii mult mai sigur pe ceea ce o sa alegi in viitor.