| Balotelli2000 a întrebat:

Cautatorii de trufe au nevoie de vreun act? Astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Am un cunoscut care a facut bani frumosi si mi-a spus cateva chestii.Ai nevoie de autorizatie ca sa nu ai probleme cu vanzarea lor, daca le scoti pe piata, sau mai e o situatie neplacuta.Pot aparea probleme cu ceilalti cautatori, care-ti pot interzice accesul in zone care spun ca le apartin.

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

In primul rand au nevoie de un caine dresat in acest scop.Normal e nevoie de o autorizatie de la consiliul local.

| Balotelli2000 explică (pentru Danut_Popa_1961):

Stiu de caine...dar are ceva daca nu am acea autorizatie?

| Danut_Popa_1961 a răspuns (pentru Balotelli2000):

Am un cunoscut care a facut bani frumosi si mi-a spus cateva chestii.Ai nevoie de autorizatie ca sa nu ai probleme cu vanzarea lor, daca le scoti pe piata, sau mai e o situatie neplacuta.Pot aparea probleme cu ceilalti cautatori, care-ti pot interzice accesul in zone care spun ca le apartin.

| Balotelli2000 explică:

Dau fundabig grin

| Balotelli2000 explică:

De caine stiu...Dar are ceva daca nu am autorizatia aia?