| anonim_4396 a întrebat:

Sal.La ce facultate pot intra daca sunt la mate-info? Care ar fi cea mai potrivita facultate?

6 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Facultatea de Informatica
dar e in timisoarahappy

| scarly86 a răspuns:

Eu am intrat si o si termin anul asta faculta de farmacie.si cred ca m a ajutat foarte mult profilul de mate-info din liceu

| maki11 a răspuns:

Poti sa intri unde vrei tu.ne-ai putea spune ce preferinte ai
esti si fata...asa ca ti s-ar putea potrivi ASE-u, are facultati pentru toate gusturile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu tot la mate-info sunt happy. Pai poti intra la orice facultate, dupa parerea mea este cel mai complex profil. Cea mai potrivita facultate este cea care iti place tie :*.
Mult succes in continuare love struck!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar urasc informaticaphbbbbt

| poesia a răspuns:

Poti sa intri la orice facultate.
Mie imi place facultatea de psihologie