| Radu115 a întrebat:

nu stiu ce sa fac: mi-am ales meseria de sofer dar toti imi spun k suunt prea destept pentru asta. si cred ca au dreptate (am o medie destul de mare) dar mie asta imi place. ce ziceti, sa imi schimb meseria?

3 răspunsuri:
| SaraJ a răspuns:

Traim intr-o tara libera... faci ce vrei happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai vreo meserie care ti-ar face placere sa o faci, nu vad de ce nu!
E bine ca ai capacitate, si daca poti sa o folosesti si e profitabil pentru tine e si mai bine!

| Husac_Vasile_1979 a răspuns:

Majoritatea pamenilor nu au posibilitatea de a-si alege munca.Eu de exemplu un pot alege asa ca fac ce munci gasesc.Tu daca poti sa faci ceea ce i-ti place si te face fericit, nu inteleg de ce ai schimba meseria.