| gigutu4353 a întrebat:

am si eu o problema:Imi place de o fata si nu stiu cum sa ii spun pentru ca am mai incercat odata cu alta fata si a iesit urat sad sad sad.De atunci am o mpresie foarte proasta despre mine,cand ma uit in oglinda zic ca sunt urat, niciodata nu am fost preferatul fetelor.vreau si eu un sfat. Funda

Răspuns Câştigător
| Marinutaaa a răspuns:

Pentru mine..nu conteaza neaparat frumusetea la un baiat ..conteaza caracterul, sa stie cum se comporte cu o fata, sau chestii de genul, deci nu iti fa griji in privinta aspectului (mai toti avem impresia asta cand ne uitam in oglinda ) si in legatura cu fata, fa-ti curaj si invit-o la un suc dupa ore, sau la un film.