| danyelutzul a întrebat:

Sal TPU cum asi putea face bani pe nat daca nu am 18 ani?

Răspuns Câştigător
| MoneyMoney a răspuns:

SIMPLU: http://www.blogarismeromanesti.blogspot.com BANI ADEVĂRAŢI este soluţia pentru toată lumea! Uită-te cu atenţie! Dacă ai nelămuriri contactează-mă!

| danyelutzul explică (pentru MoneyMoney):

Eu am mai intrat pe saitu asta da nu am inteles cum se fac bani dupa el

| MoneyMoney a răspuns (pentru danyelutzul):

SIMPLU: dai click pe FIECARE banner, sau pe cele care te interesează, ajungi acolo pe siteul respectiv, îţi faci cont de afiliat, te promovezi şi aştepţi să vină banu' gros!

8 răspunsuri:
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

◕ Iti pui afacerea ta la punct pe net daca vrei asta, nu intra in afacerile altora.

| NemNUZ a răspuns:

Pai poti face acum vreo cel mult 8 mil pe luna sau astepti sa faci o facultate ceva si faci 30 pe luna. Tu ce alegi?

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Te poti angaja ca promoter.
Ospatar
Ajutor de bucatar
daca te pricepi, poti face site-uri.
invata bine, si i-a bursa de studiu(nu e mare, dar deloc.)
confectioneaza diferite obiecte si vinde-le.

Răspuns utilizator avertizat
| SmithZack a răspuns:

Http://www.clixsense.com/? 4325896
Pe site-ul asta trebuie doar sa vizionezi reclame si sa faci sarcini (task-uri). Poti scoate banii la 8$. Eu am facut 12$ pana acum, fiind de 2 saptamani. Bafta.

| madaliners a răspuns:

Neobux.com (ptc), asta e bun, dovezi pe forum.