| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face pana pe 30 aprilie 1000 lei? Am nevoie de ei urgent. As dori ceva simplu deoarece sunt in clasa a8-a si nu am timp din cauza examenului. De asemenea nu pot avea un cont la banca. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Sebi200000 a răspuns:

Ai putea imprumuta de la un prieten sau sunt diverse site-uri care ofera bani celor care fac... referate si in functie de cate vizualizari are referatul primeste bani.

2 răspunsuri:
| LeMike a răspuns:

Nu prea cred ca poti sa faci banii aia asa repede, doar daca ii furi laughing sau joci la pacanele

| kovacskriszti a răspuns:

Joaca la pariuri la tenis, eusor de invatat numai ai nevoie de o persoana majora care sa te ajute si de niste bani la inceput.