| SalvatoreLeon a întrebat:

Sal TPU invat la un liceu tehnic (slab) sunt clasa a 12 exista vreo sansa sa intru in criminalistica? ce conditii cere? ce trebuie sa fac dupa ce termin liceu sau pot face ceva si in timpu liceeului? Si de la ce varsta? s-au daca nu pot face asta macar ceva in domeniu de biologie, chimie... astept raspunsuri multumesc!

Răspuns Câştigător
| andreea2121 a răspuns:

Buna, conteaza un pic si liceul...dar poti intra cu siguranta. trebuie sa ai inaltimea si medie peste 7... funda?