| Bannuu a întrebat:

Sal TPU, stiti cumva c-am cat castiga un boxeur la un meci(in general intre cat si cat)?

3 răspunsuri:
| HeliosMetal a răspuns:

Sigur nu stiu, depinde cat e de bun si pasoinat, sa aiba cine sa-l antreneze. Totusi salarul este foarte mare in general, nu as putea sa dau 2 extreme insa nu trebuie sa-ti faci probleme din cauza banilor daca practici aceasta meserie.

| YoMsG a răspuns:

Depinde ai vazut cum e bute ca a luat poarca 1 -2 mil de euro

| Kenichi a răspuns:

Depinde in Romania un boxeur profesionist castiga cam intre 100 si 500 de euro pe repriza nu stiu cum sta treaba la amatori.