| PapushikaAntonika a întrebat:

Vreau si eu niste replici ca sa ma apar de rautatile celorlalti. Sa fie cat mai inteligente ca sa nu mai indrazneasca sa ma critice. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RaLuCa15Ralu a răspuns:

Buna! Si la mine se intampla tot la fel. Uite niste replici foarte bune:
Ce te holbezi la mine, nu ai mai vazut vedeta?!
Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca!
Cand vorbesti cu mine sa taci din gura!
Ieri, te-am admirat toata ziua, la zoo!
Nu esti atat de idiot precut vorbeste lume, esti cu mult mai idiot!
Sper ca te-am ajutat! :*
FUNDA? happy

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Ignoranta doare cel mai tarewinking

| LeeDora a răspuns:

Cea mai bună cale e să taci, să nu scoți niciun cuvânt, nici să nu te uiți la cei care te jignesc! Să le răspunzi este exact ceea ce vor! Crede-mă, încearcă să nu îi bagi în seamă și se vor da bătuți.

| CISCO a răspuns (pentru LeeDora):

Corect e cea m-ai tare replica din lume