| Treble995755 a întrebat:

Sal tuturor, am 15 ani aproape 16, ce as putea sa lucrez,, nu numai vara in general, pentru niste bani, nu conteaza suma?

5 răspunsuri:
| trăncănici a răspuns:

Fermele plătesc bine.

Răspuns utilizator avertizat
| AdZi a răspuns:

Poti orice sa faci, daca esti la oras, ai putea vinde ziare, sau daca esti la tara, poti sa te ocupi de treburile gospodaresti. Ies bani multi din ambele! Fundabig grin

| originaldefals a răspuns:

In primul rand daca esti la oras poti merge la diferite firme si sigur o sa iti gasesti de munca.....la tara daca locuiesti faci bani frumosi din diverse activitati

| Somogyi_Valentin_1995 a răspuns:

Cam da ai putea