| Sas a întrebat:

Salariile de la tazz de 8000 de lei sunt reale?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate fi real pentru directorul de la Tazz, dar nu pentru un angajat sau curier.

| Violleta2022 a răspuns:

Acolo se castiga cat alergi, in functie de cate livrari faci pe zi, asa esti platit, la livrare nu cu salariu fiz.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. Sunt imaginare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, daca stai zi de zi cate 14 ore la treaba poti sa faci ci 8000 lei

| UserRo10 a răspuns:

Da, dar asta e brut. Scazi procent pentru aplicatie, chirie masina, combustibil, etc etc si la suma data de tine ramai cu 3000 in mana curati

| dullcat a răspuns:

Https://www.reddit.com/r/Romania/comments/129fc4t/livrator_tazz_glovo_etc/ Parerile de aici zic ca nu. Depinde cat esti dispus sa te sacrifici pentru acei bani, caci nu prea e ok sa iti distrugi sanatatea lucrand toata ziua, sa dormi 7 ore si sa o iei de la capat.

| BeingSelfless a răspuns:

Nici nu merită să caut, pot fi sigur pe faptul că nu va depăși 5000 lei, brut, după care mai scazi taxele și impozitele. Dar probabil dacă stai 16 ore, și ai flux continuu de a primi și trimite livrări cu succes, și consideri timpul în trafic.

| Mihăiță234 a răspuns:

Nu

| ReddY25 a răspuns:

Vise