| RIze1KDE1LuNA a întrebat:

Salit TPU! Am luat bacu-l cu 7, 13 si vreau sa intru la o facultate in Timisoara. Problema e ca vreau o facultate unde nu se cere multa matematica si nu prea am idei. La ce facultate as putea intra pe baza de dosar ( fara alt examen) cu media mea? Vreau o facultate care sa imi ofere ct de ct un job decent.

1 răspuns:
| Stanciu_Sorina_1984 a răspuns:

Http://www.litere.uvt.ro/vechi/scurt_ist.htm sau https://www.facebook.com/......5639956718
prima e de romana, istorie si a doua de arhitectura si sa stii ca in tomisoara nu prea gasesti facultati la care sa nu dai text de admitere si apropo bravo tie ca ai luat bacul ca multi din Timisoara nu au lua t ☺☺☺☺