| anonim_4396 a întrebat:

Sall all.Are cineva vreo idee cum instalez placa de baza pe un pc mai vechi la care s-a pierdut cd'ul cu driverele?
Nu are net deoarece nu placa de retea nu este instalata...

Placa de baza este MSI K8MM3-V (M5-7181 v1. 0)

Ma poate ajuta cineva sa-i gasesc driverele? sau cel putin un program care sa-mi arate tipul fiecarei piese din placa de baza ca le gasesc usor pe net.

Multumesc anticipat, dau si funda pentru cel mai bun raspuns...

3 răspunsuri:
| Mâncărici a răspuns:

3dp chip (trebui sa ai internet ), cauta automat driverele! Sper că am fost de ajutor! Bafta!

| RazvanGabriel01 a răspuns:

Am si spus ca nu am internet la el, altfel imi venea si mie mai usor... infine, multumesc ca ai incercat sa ma ajuti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Instalezi programul Everest ca sa vezi ce componente are calculatorul, instalezi prima data placa de retea, si continui cu celelalte.