| cobraaa44 a întrebat:

Sall all. Exista vreo metoda de a schimba data nasterii din certificat?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce spui tu acolo?
NICIODATĂ!
Pa, pa.

| TheAce a răspuns:

Doar daca il falsifici. Ori a face fals in acte se poate pedepsi chiar cu 15 ani de inchisoare. Drept urmare nu, nu exista nicio modalitate de a face asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tare ma indoiesc, cum naiba sa iti schimbi ziua nasterii

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cu pixul, doar daca esti persoana protejata iti da alta identitate

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Te mai nasti odata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
E aberant să te gândeşti să schimbi valoarea unui atribut la ceva diferit de realitate. În acel moment acel atribut şi-ar pierde raţiunea şi ar dispărea. Nu ar mai exista "data naşterii" pentru simplu motiv că nu ar mai furniza nici o valoare.
Data naşterii nu este abstractă, nu este o etichetă. Este o DATĂ.
Nu ai cum să o schimbi, nu există nici o modalitate!
Te pup!

| russian1995 a răspuns:

Clar, nu se poate! Cand sa eliberat certificatul de nastere a fost data trecuta! nu ar putea fi greseli! nu incerca sa o modifici in nici un fel, poate fi riscant! :d

| gangam a răspuns:

Nu