| shew a întrebat:

Sall alll ce parere aveti despre rap va intreb pentru ca am scos 4 piese tari (studio) multora le place. a ma lansez mai departe?

Răspuns Câştigător
| Rux_4388 a răspuns:

Uite eu iti recomand sa te lansezi mai departe pentru ca asta ii doresti nu?
visele uneori pot deveni realitate daca chiar asta iti doresti... daca pui suflet si multa munca poti sa ajungi undeva.
Succes in continuare

6 răspunsuri:
| bogdytm a răspuns:

Ia baga niste linkuri cu melodiile sa vedem ce poti

| MariusMarius96 a răspuns:

Am aceeasi poveste, sunt din arges, baga id meu si vb. maryus_1996@yahoo.com

| TeoPT a răspuns:

De ce oare toți care vă lansați pe aici, pe TPU, cântați rap?
Sincer m-am săturat, nu compune nimeni o melodie rock sau pop-rock? Așa vă arătați adevăratul talent, nu prin niște simple versuri inspirate din viața de cartier.

Baftă

| Dariuta a răspuns:

E viata ta tu din asta traiesti asa ca mergi mai departe

| bebetho a răspuns:

Postează piesele să auzim ce poţi. Dacă vrei sa faci cariera in rap trebuie să şti că nu se caştigă bani din asta, mai ales in Romania. După modu în care scrii ţi-aş recomanda să asculţi mai bine melodia Doc - Calaul şi să-ţi intre mai bine in cap versul : "lasa-te de rap fa-te zugrav armator frezor mortezor".
ps:Mersi de stupid happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu ni le arăți și nouă? Poate-s bune, sau poate aceia care ți-au spus acest lucru vor doar să pară politicoși.