| EuSauMoartea a întrebat:

Sall. Am o intrebare : eu ma jucam metin2dark si dupa 10 min mi s-a blocat si jocul si calculatorul l-am dus la reparat si mi l-a facut dar dc mi se blocheaza metin2dark am antivirus bun si nu am virusi carei cauza? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Mky_Geo_1994 a răspuns:

Eu iti spun ceva care o stie toti pai cum sa mearga jocul care la-i spus tuu acum esste demo stii pentru. ca si eu l-am avut pana am depistat ca e demo asa eu ii facea eu windows de 7-9 ori pe saptamana numai din cauza lui da fundita si cauta si tu unul mai bun e de atunci nu mai joc metin./