| Stefanel_Pustiu_Sorin_1998 a întrebat:

Sall,eu joc la o echipa de fotbal de juniori pe nume"Unirea Grivita" de la inceputul sezonului... iata care este problema... noi fiecare joc carel jucam il pierdem cu 10-0 cu 15-0 si mai putin si nustim dc nu facem antrenamente deloc dor venim si jucam.Ne trebuie antrenamente sa nu mai facem asa ca echipa este f buna am castigat campionatu dau funda cell mai bun happy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum dracu ati castigat campionatul cand fiecare meci il pierdeti la scor de maidan, nu ca nu ati juca pe maidan

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai chiar si acum 2 ani, vi s au evaporat picioarele de atunci?

| meoww a răspuns:

Daca chiar vreti sa castigati, vorbiti cu antrenorul, insistati, si daca acesta nu e serios poate gaseste alta echipa. Bafta!

| Hulio625 a răspuns:

Pai mobilizati-va incepeti sa va antrenati.