| InTeReSsUl04444 a întrebat:

Sall! Imi puteti spune si mie deunde as pute sa-mi achizitionez tot echipamentul pentru sportul alb (ex:schiuri,clapari,bete,geci&pantaloni special facute pentru schi,manusi,casca cu apratoare,ochelari,cagula, sosete si huse pentru schiuri&clapar).Dar sa fie marca FISCHER! Daca nu stiti fischer atunci ATOMIC/ROSSIGNIOL/EXPLOSIV/HAD! De preferat cel mai mult ficher/atomic/rossigniol! Funda, vot si mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Lapusneanu a răspuns:

Salutare! Uite aici un link http://www.decathlon.ro/RO/schi-snowboard-sanie-146882114/ Magazinele Decathlon au produse de calitate si relativ ieftine; Au magazine in mai multe orase in Bucuresti numai sunt vreo 3.

2 răspunsuri:
| AlexandraAlexutsa a răspuns:

Dintr-un magazin fischer bafta funda?

| Hackz0r a răspuns:

Pai ai putea lua de pe www.uman.ro