| anonim346575 a întrebat:

Sall! Sunt in clasa a x-a pe profilul mecanica si as vrea dupa terminarea liceulu sa fac o cariera militare ma refer ca as vrea sa fiu soldat militar si vreau sa-mi dati sfaturi cum as putea deveni sau la ce facultate sa intru

3 răspunsuri:
| AlinNxD a răspuns:

Ar fi trebuit sa urmezi un liceu militar daca vrei atat de mult

| Twista a răspuns:

Pai intra la academie, dar daca esti la mecanica nu prea o sa te ajute acest profil cu ce vrei tu sa faci...

| MaryaElenaa a răspuns:

Fratele meu vrea sa dea tot acolo dar s-a informat putin si la academia militara trebuie sa stii mai intai ca faci fizica multa vreo 3 feluri... nu stiu acum sa iti spun exact dar e greu dar daca tie iti place si chiar vrei acolo neaparat punete de pe acum si invata si informeaza-te ce ai nevoie :*** Funda? love struck