| Y0nut7 a întrebat:

Sall sunt la profilul mecanica si in semestru 2 vreau sa imi modific profilul (acelasi liceu) vreau sa ma duc la electric, mai dau diferente?,se intra cu medi slabe 6, 50., dau funda promit

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Da, peste tot se dau diferenţe. Dar presupunând că profilele astea două seamănă între ele, nu cred că o să fie cine ştie ce.

| Anna1992 a răspuns:

Deoarece este tot profil tehnic, din cate stiu eu nu se dau diferente, la mine in liceu nu se dadeau decat daca vroiai sa mergi pe un profil diferit