| anonima01 a întrebat:

Sall T.PU! As vrea sa dau la profilul mate-info, cine imi poate spune ce se mai studiaza intensiv(in afara de mate si info)? Iar la bac la ce voi da?

Răspuns Câştigător
| Havok83 a răspuns:

Buna acest profil cuprinde destul de multe ore de mate si informatica(eeeex meu:6 ore de info si 5 de mate) intensiv poate fi romana dar in general mate si info.La bac vei da obligatoriu romana R2 si mate M1 si informatica.Si in sfarstit al 4 lea lucru la care vei da bac va fi la alegere intre fizica chimie sau biologie.Succes.

| anonima01 explică (pentru Havok83):

Dar se va face intensiv chimie si biologie si fizica?

| Havok83 a răspuns (pentru anonima01):

Nu nu
intensiv poate sa fie doar mate sau info