| Anastasia39 a întrebat:

am mare nevoe de cel mai frumos mesaj de felicitare cu ziua invatatorilor pentru o profesoara de clasele primare!

Răspuns Câştigător
| YumiSukinanda a răspuns:

Acum ca neati ajutat si neati invatat lectii de viata este momentul sa va zicem un la multi ani de ziua invatatorilor! va iubim va respectam si cu toate va multumim ca neati adus o veste minunata cea ca este ziua voastra la multi ani! la multi ani! din partea copiilor pe care ii invatati o comoara de neuitat: invatatura! la multi ani va spunem un an frumos va dorim la multi ani! (da-mi o funda ) te rog ca te-am ajutat mi-a luat 1 ora sa fac mesajul asta da-mi o funda