| andddy a întrebat:

Sall tpu.am o problema.termin clasa IX si vreau sa fac studii la colegiu dar nu ma pot determina cu profesia. ajutor
P.S. obiectele preferate-istoria limba romana,biologia, putin matematica si atit.mesc anticipat

2 răspunsuri:
| LordCronos a răspuns:

Fa-te medic. Se castiga bine, acum depinde de ce iti place sa faci in medicina.

| martzian a răspuns:

Iti recomand un test profesional de personalitate, care sa te ajute sa determini ce profesii se potrivesc cu profilul tau de personalitate: http://carierasipersonalitate.ro/