| dramazaptoorg a întrebat:

Sall TPU, am si eu o intrebare? Ati vazut stadionul rapidului din giulesti? De ce 1 sfert din stadion nu se umple nici-odata numai tribuna 1 tribuna 2 si peluza 1 parca,,,,,, parca peluza 2 nu se umple nici-odata dc? Dincolo de rapid nu exista viata si mereu am vrut sa aflu dc acel sfert de stadion nu se umple si nu intra nimeni acolo? Ms anticipat FzR

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Structura de rezistenta slabita si exista risc de prabusire.ar trebui intai consolidata da zgarcitul de Copos nu vrea sa bage banii.

1 răspuns:
| fcrbmario a răspuns:

Intrau. dar probabil e mai bine, pentru ca acolo erau aproape de suporterii celorlalte echipe si sigur ieseau batai. Da, peluza sud e inchisa, pentru ca daca sar suporterii de 2 ori s-a prabusit stadionul laughing