| hibridboy a întrebat:

am si eu o intrebare peste 2 ani ma voi duce la profesionala dar nu stiu ce sa aleg dintre mecanica si electrica am inteles ca la mecanica te duce in fiecare zi la centre unde ajuti mecanici si primesti in fiecare zi bani care e parerea voastra vreau sa aud pareri serioase dau funda.

Răspuns Câştigător
| Ionas_Cosmin_1995 a răspuns:

Eu sunt la mecanica (profesionala)primesc pe luna 200 lei. Si am acces gratuit la carnetul de soferi.adica il dau pe gratis...mecanica ii super crede-ma.in viata te ajuta foarte mult.cand o sa ai masina trebuie sa stii ce conduci nu? mecanica o inveti repede.si plus ca o sa mai inveti si electronica. poti sa faci si bani daca mergi la service-uri. daca stai peste program.ore nu prea o sa faceti.eu zic sa mergi la mecanica.o sa fiti numai baieti.o sa fie tare crede-ma.nu o sa regreti. funda?

3 răspunsuri:
| BigG a răspuns:

Electrica, nu ajungi sa lucrezi in ateliere fara incalzire si in alte conditii mizerabile

| Crasmarianu_Vasy_1998 a răspuns:

Alegi ceti place ceti tine inima sa faci alege calea ce dreapta asteapta pana cand inima ati va spune ce cale sa alegi mult succes sper sami dai funda ca sa evoluet an aceasta aplicatie mersi mult la revedere sper ca team ajutat ceao.

| neutrino a răspuns:

Ai auzit gresit, dar poti merge la o scoala profesionala cu profil electro-mecanic.