| dramazaptoorg a întrebat:

deci dau funda. Poate sa imi scrie si mie cineva toate comentile de cs care le detine un admin stiu doar cateva amx_gag sau amx_slay sau amx_slap da nu stiu multe comenzi va rog mult si va raman dator. Funda oricum o primiti. Ms anticipar

3 răspunsuri:
| marcel12 a răspuns:

Intra pe site-ul asta:http://csmioveni.fforum.biz/t69-comenzi-admin aici ai tot felul de comenzi de admin la cs. FUNDA?

| StickMarian a răspuns:

Frate eu nu prea stiu sincer n-am fost admin dar te rog da-mi si mie serverul ca sa joc sunt fan cs daca mil dai o sa intru eu sunt sub nickname-ul de PaNdArU ok mersi cat mai repede plz

| dramazaptoorg explică:

Spiru.cs16.ro gogogo