| CrysMax a întrebat:

sunt un baiat de 16 ani si caut un "loc de munca" pe timpul vacantei care va veni.imi puteti sugera un loc pentru asta? vreau raspunsuri serioase

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
La 16 ani nu prea ai de munca happy
Te-ai gandit sa te apuci de videoblog, gaming se castiga foarte bine.

| CrysMax explică (pentru OnuOnulică):

Ma refeream la ceva de exemplu sa impart pliante ceva de genu un loc unde m-as putea duce

| CrysMax explică (pentru OnuOnulică):

Ma refeream la ceva de exemplu sa impart pliante ceva de genu un loc unde m-as putea duce

| StoicaAndi a răspuns:

Poti sa iei niste ziare si sa le livrezi.Sa faci curat la vecini.Se castiga in jur de 50 lei pe zi, dar trebuie sa gasesti.

| CrysMax explică (pentru StoicaAndi):

Ma refeream la ceva de exemplu sa impart pliante ceva de genu un loc unde m-as putea duce

| CrysMax explică (pentru StoicaAndi):

Ma refeream la ceva de exemplu sa impart pliante ceva de genu un loc unde m-as putea duce