| rateu a întrebat:

Va reg ajutati-ma si pe mine cu intrebare va rog daca este adevarat ca daca nu o sa inveti acum in clasele 5-8 nu intri la un liceu bun si nu o sa ai un serviciu bun?

Răspuns Câştigător
| xXxDarkStarXxX a răspuns:

Nu-i adevarat...clasele 5-8 nu-s asa importante...da asta nu inseamna ca nu trebuie sa inveti.Liceul pe deoparte ii mai important dar daca nu inveti cat de cat in clasele 5-8 nu poti invata nici in liceu fiindca ti se cer cunostinte din clasele gimnaziale.Deci in concluzie trebuie sa invati dar in liceu si mai mult!winking

2 răspunsuri:
| an0therkid a răspuns:

Pai daca nu inveti in 5-8 da e probabil sa nu intri la un liceu de milioane dar stai linistit cum intri la liceu nu trebuie sa te omori mult cu invatatul trebuie doar sa treci bac-ul
Si poti ajunge destul de bine in viata
ia zi cate clase crezi ca au chefii de la MASTER CHEF au ajuns unde sunt prin multa munca
acum funditahappy

| stefanyya99 a răspuns:

E adevarat... daca nu ai note mari la gimnaziu nu o sa poti intra la un liceu bun din cauza mediei mici si nu vei putea gasi un servici super pentru ca nu ai facut un liceu mai bun