| Hulpaci_Ion_1995 a întrebat:

Sallut imi recomandati si mie un liceu din hunedoara am media generala pe 5-8 aprox 9 iar la simulari medis intre ele este de 6 puteti sa imi ziceti un liceu cu care se intra cu 7 de stiinte sociale de preferat si ar fi bine sa aiba si internat

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fostul liceu nr. 2 : http://www.admitereliceu.ro/......institutii
Are si internat si acolo am invatat si eu dar era cu profil Real-Uman. De altfel, este singurul liceu cu profil stiinte sociale din Jud. Hunedoara.