| Minnye10 a întrebat:

Sallut; X, ce este mai bine model sau cantareata?
( acum sunt model ).

Răspuns Câştigător
| Ana_Anyka_Dulcika_1988 a răspuns:

Buna... in amandoua sunt dezavantaje dar te bucuri si de succes. depa parerea mea ar trebuie sa ramai fotomodel. caci in domeniul muziciii e foarte greu. si e costisotor si din punc de vedere financiar... dar cred ca si in modeling e la fel. in fine. \
eu cred ca ar trebuie sa faci cum crezi ca tiar fi tie mai bine.
pupici :*

8 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

O alta meserie stabila, din care sa poti castiga bani si dupa varsta de 30 de ani si fara sa te prostituezi happy faci modelling pina pe la 25 de ani si pe urma te apuci de cantat, dar sfatul meu ar fi sa le faci ca hobby pe amandoua, nu ca meserii de baza, asa nu vei fi nici disperata ca nu gasesti contracte, nici disperata ca o sa mori de foame si sa faci tot felul de compromisuri happy mult succes!

| Laura0 a răspuns:

Pooii depinde...ce-ti place mai mult...

| marialungu a răspuns:

Mie imi plac amandoua, am o intrebare pentru tine mery, pentru ca nu prea am pe cine sa intreb cu experienta, as fi recunoscatoare daca mi ai zice daca am 53 de kg si 1, 76 eu mi as dori sa merg la modelling dar nu am bani, unde as putea invata? as putea ajunge vreodata? sau fara bani nu faci nimic?

| Katherineeeeeeee a răspuns:

Poti sa imi lasi mesaj cu id tau te rog?
si eu as vrea sa ma fac model si as avea cateva intrebari happy

| vio_9808 a răspuns:

O cantareata model smug

| Minnye10 explică (pentru vio_9808):

happy tii se pare ceva neobisnuit?

| bogdytzu a răspuns:

Parerea mea e ca sa fi cantareata... model e pentru o perioada mai scurta de timp... adica atunci cand incepe sa-ti apara primul rid deja numai esti atat de populara. iar cantareata poti sa canti si la 60 de aniwinking

| Aly1864 a răspuns:

Pai ambele sunt super, te dedici la fiecare in acelasi mod. dar depinde cat de bine canti. si eu sunt model si dupa mine e mai bine model. happy