| BadRomance a întrebat:

Sallz TPU.Am o problema, dupa ce pun trimit un raspuns imi apare o lista de intrebari si cand dau pe unele dintre ele ma duce la categorii(pe unele a mai mers si m-a dus direct la intrebarea), oare de ce? Cine stie raspunsul primeste fundy.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Dupa ce dai raspuns da back odata ca sa ajungi la intrebarea la care ai raspuns si back de 2 ori ca sa ajungi inapoi la lista de intrebari.[e o sageata sus in colt pe stanga si pe aia dai back ]

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asa este facut programul TPU, cred ca la toti ni se intampla la fel, cel putin la mine este asa. Este vorba de intrebari care n-au niciun raspuns si unele au fost postate de mai mult timp. Numai bine!