| Maxu49 a întrebat:

A fost cineva la facultatea de informatică în Brașov? Vreau să studiez în domeniul IT dar nu mă seduce locuitul în București. Ce sfaturi aveți?

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

In Bucuresti e baza. Daca esti capabil sa iei examenul la facultate acolo, trebuie sa fii, scuza-mi expresia, fraier, sa alegi alta facultate.

Multe persoane fac facultatea in alte orase dar sfarsesc tot prin Bucuresti fiind cea mai mare piata de munca si cele mai bine platite job-uri acolo.