| Gsix a întrebat:

Salut all! Doresc sa stiu o persoana serioasa, fara comentari sau raspunsuri aiurea ca va reclam! Doresc sa stiu o persoana serioasa care doreste sa faca dintr-un copil de 15 ani un boxor de succes... Am 15 ani, cunosc 2 limbi straine, destul de puternic si stiu foarte bine sa bat, dar am nevoie de ceva sprijin financiar, daca sunteti o persoana sau cunoasteti o persoana care doreste asta, lasati raspuns. FARA COMENTARII AIUREA CA VA RECLAM!

Răspuns Câştigător
| andrei733 a răspuns:

Frate,nu o sa gasesti asa ceva aici.Du-te la un club de box din orasul tau.Si de abia de acolo ai sa poti sa faci ceea ce vrei tu.Eu am un coleg care a luat si premiu de la consiliul judetean(bani). Bafta

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andrei733 a răspuns:

Am zis ca a luat de la consiliul judetean

| andrei733 a răspuns:

De ce vorbesti daca nu stii?

| Gsix explică (pentru andrei733):

Consiliul judeteam organizeaza astfel de concursuri? big grin

| andrei733 a răspuns (pentru Gsix):

Nu dar premiaza sportivii din judet big grin

| Gsix explică (pentru andrei733):

Il bat pe dragnea atunci laughing

| facepalmlol a răspuns:

laughing Esti inca junior.Nu ai cum sa ne reclami.
Si ce-s cu amenintarile astea? Nu poti sa intrebi normal?

Mergi la un club de box, cel mai simplu.

Răspuns utilizator avertizat
| AnneMarye001 a răspuns:

Chiar e nevoie sa ameninti?