| anaid6 a întrebat:

Am 10 ani si ma pasioneaza teatrul.Cum as putea sa ma lansez? P.S. locuiesc în Iasi, Romania

Răspuns Câştigător
| simpleMAN18 a răspuns:

Simplu,inscriete in cercuri de teatru happy, la cursuri, evolueaza, binteinteles sa nu iti neglijezi scoala happy

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Pentru inceput, ai grja sa ai note mari la scoala.

| anaid6 explică (pentru Pricked):

Asta nu e treaba ta! si deja am note mari, asa ca nu-ti mai baga nasul în ciorba altuia!

| Pricked a răspuns (pentru anaid6):

Eu ti-am dat sfatul meu, pentru ca mi l-ai cerut.

Esti prea mica sa te lansezi. Cum ti-am mai spus, mentine-te cu note mari.

| alextotal a răspuns:

Salut. Iti recomand Teatrul Național "Vasile Alecsandri" Iași.

| charna a răspuns:

"culca-te" cu cine trebuie!
baza lansarii!

| anaid6 explică (pentru charna):

Esti nesimtit!

| charna a răspuns (pentru anaid6):

Nu sint nesimtita. eu le spun pe sleau. stii destul de bine care este cheia succesului. cit de mult talent ai avea. nu am avut intentia de a fi vulgara. daca vrei sa traiesti in ziua de azi si vrei sa vezi realitatea, accept-o. scuze daca sint prea directa.

| Clasic a răspuns:

Esti la o varsta frageda sa te lansezi, vorbim de Romania aici ^.^, exerseaza mult happy daca, chiar asta iti doresti. Blood Sweat and Tears big grin, asta e motto'ul meu