| Filipus43 a întrebat:

am 14 ani și mi s-a spus de foarte multe persoane că desenez foarte frumos și ca am talent.
Îmi puteți spune ce cariera sa urmez am fost la concursuri de desen exemplu : dizainer, de portrete, etc
miar plăcea sa fiu și bucătar pentru ca este o meserie frumoasă
dar nu știu dacă să fi bucătar e greu?
vreau răspunsuri serioase!

Răspuns Câştigător
| qMiruq a răspuns:

Si meseria de artist, si cea de bucatar implica foarte multa munca si rabdare, ambele sunt meserii foarte frumoase, acum depinde de tine, eu zic ca daca tot ti-ai descoperit talentul in cazul desenulu, de ce sa nu continui cu asta? Sau daca nu incearca sa gatesti ceva de una singura, iar apoi compara ce-ti place sa faci mai mult. Vei gasi raspunsul. Un lucru iasa bine atunci cand te implici si il faci din suflet, multa bafta :*!

1 răspuns:
| Timeea2001 a răspuns:

Pai eu zic ca cel mai frumos este sa devii un mare pictor cunoscut de intreaga tara.E atat de frumos sa pictezi atata timp cat ai si talent.Si crede-ma ai face cea mai buna alegere daca in viitor te vei indrepta spre pictura.Bravo! E ceva foarte frumos si special! Multa bafta in continuare!