| Alin2010nnn a întrebat:

Am 14 ani si as dori sa intru in unul dintre liceele miltiare (Stefan cel Mare, Dimitrie Cantemir, Mihai viteazul).Nu ma luati cu "Nu intra ca e greu spun din proprie experienta". Sunt hotarat sa ma inscriu dar as dori sa stiu si eu ca nu sunt lamurit.Stiu ca ai cazare, masa...Dar trebuie sa platesti o taxa de X lei pe zi pentru mancare si cazare? Din ce stiu trebuie sa platesti odata 10 lei pentru inscriere dar mancarea si cazarea trebuie platite de parintii tai adica sa platesti mancarea, cazarea pe X zile cat timp esti cazat? Funda celui mai bun raspuns.Aaa si sa nu imi dati linkuri cu site oficial. Vreau din ce stiti voi.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca trebuie platite.De parintii tai.Tu ai bani sa te intretii singur la facultate?