| eliseidaniel13 a întrebat:

Salut! Am 14 ani si nu stiu ce sa fac.happy Adica sunt un baiat pasionat de technologie. In Septembrie intru la liceu si nu stiu ce sa aleg in functie de viitor...cu ce ma puteti ajuta? Mi ar placea sa fac totlaughing) adica si sa ma ocup de technologie si de stiinta si de medicina laughing)))))) dar nu cred ca exista asa ceva doar intr-un post happy Tin sa mentionez unde locuiesc eu nu s-a pus prea mare accent pe scoala dar unde ma duc la liceu este ceva mult mai bun.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa optezi pentru profilul Matematica-Informatica sau Stiinte ale Naturii dar sa te consulti si cu apropiatii tai sa vezi ce parere au.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la Mate Info, intri in clubul de robotica daca exista asa ceva la liceul respectiv si acolo inveti sa faci un robot, participi la concursuri cu robotelul si inveti ceva practic.
Mult succes

| eliseidaniel13 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc de Raspuns!

| Aditu94 a răspuns:

Daca esti pasionat de Tehnologie, poti sa alegi un Liceu Tehnologic s-au un Liceu de IT.