| Radulescu_Emanuel_1991 a întrebat:

Salut, am 15 ani si sunt din Bucuresti, caut un job, aveti idei, nu plimbator de caini sau spalator de masini, ca nu am gasit nicaieri sa fac asa ceva, multumesc.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu te ia nimeni la 15, poate maxim promoter dar esti platit foarte naspa si nu prea merita sa-ti pierzi timpul pe acolo.

| Violleta2022 a răspuns:

La munca campului sau pe la gradini ori pe la vecini, pentru ca, la 15 ani, nu vei gasi atat de usor de munca.

| Radulescu_Emanuel_1991 explică (pentru Violleta2022):

Nu prea am ce munca a campului sa fac in Bucuresti si vecinii nu sunt dispusi la asa ceva

| Violleta2022 a răspuns (pentru Radulescu_Emanuel_1991):

Cum sa nu, sunt florariile Codlea, care au tot timpul nevoie de muncitori.

| Sn4k3 a răspuns:

N-ai ce face la 15 ani. Doar sa fie cineva dispus sa te angajeze la un bar ceva, asta daca arati mai mare si pentru asta trebuie sa te duci tu sa intrebi.

Răspuns utilizator avertizat