| alexsok a întrebat:

Salut am 15 ani si vreau sa ma angajez in Bucuresti ce imi recomandati vreau sa zic ca eu fac si liceul acum si vreaus ama duc sa muncesc numai ca sa nu mai pierd timpul pe acasa degeaba si asa imi fac si bani de buzunar da mai bine la CV mai incolo sunt multe benefici dupa parerea mea dar nu am nici o ideee ce sa fac

Răspuns Câştigător
| LillyCullen a răspuns:

Pai poti sa fii gradinar, adica ajutor de gradinar ca asa nu cred ca ar merge de gradinar. Apoi poate ceva la sala stii nu sa mergi tu la sala ci doar sa ajuti pe acolo.Pentru ca curatator de masini nu ai cum sa fii e prea naspa treaba.Bine tu alegi.Bafta!

3 răspunsuri:
| danafatu a răspuns:

Buna, daca esti o persoana comunicativa si te pricepi la vanzari, iti pot sugera sa te ocupi de avon. Imparti cataloage la cunoscuti, strangi o comanda, o plaseri si primesti comision pentru asta. detalii la id: dana. fatu. bafta!

| alexsok explică (pentru danafatu):

Asta e id meu alex_sok56 in caz ca nu ai primit mesajele mele si cu add mes

| gabriela2201 a răspuns:

Poti sa faci promotii sau sondaje, astea sunt part-time si te primesc de la 15 ani; de altceva nu prea stiu